Warning: A non-numeric value encountered in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/templates/as002073free/includes/includes.php on line 78
Lísbet Harðar Ólafardóttir

Lísbet Harðar Ólafardóttir

Lisbet Hardar OlafardottirLísbet Harðar Ólafardóttir - dar viena kūrėja iš Islandijos, kuri dalyvauja kuruotų rezidencijų programoje KLAUSINĖJANTYS MENAI. Pasižiūrėkime kaip menininkė pati apibūdina savo kūrybos pasaulį:
Esu rašytoja ir tapytoja. Pašalietė. Savo studijose įgytus bei turimus profesinius įgūdžius naudoju užpildydama įvairias erdves savo instaliacijomis. Mano kūryba yra ten, kur žmonės nesitiki jos pamatyti. Jau kurį laiką ieškojau būdo, kaip išplėsti savo meninę perspektyvą, suvokti kaip aš funkcionuoju skirtingomis sąlygomis. Noriu kelti iššūkį stereotipui, kuriuo tapau - kovoti su mamos rolės stereotipu, kuomet moteris vos tik tapusi mama, yra viskuo, išskyrus save. Atvykimas į šį projektą su keturiais vaikais - tai nepriklausomybės pareiškimas, galimybė veikti vienu metu keliuose vaidmenyse, nebūnant bloga nei viename iš jų.