Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/templates/as002073free/includes/includes.php on line 78
2015 m. gegužės 11 d. paskaita - diskusija „Baltų kultūros supratimas XX ir XXI amžiaus Lietuvos mene"

2015 m. gegužės 11 d. Utenos meno centre vyko Kuruotų rezidencijų programos KLAUSINĖJANTYS MENAI paskaita - diskusija „Baltų kultūros supratimas XX ir XXI amžiaus Lietuvos mene". Paskaitoje dalyvavo reziduojantys menininkai bei visuomenės atstovai, kuriems aktuali baltų kultūros tematika.