2015 m. rugpjūčio 11-12 d. URBANISTINIO ŠOKIO TEATRO LOW AIR GATVĖS IR ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO DIRBTUVĖS

meno centras 2015 082015 m. rugpjūčio 11-12 dienomis Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje vyko LRT ir TV3 projektų nugalėtojų ir finalininkų, šokių kolektyvo Low Air edukacinės GATVĖS IR ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO dirbtuvės. Urbanistinio šokio teatro "Low Air" surengtose gatvės ir šiuolaikinio šokio dirbtuvėse dalyviai eksperimentavo su mokytojų parengtais šokio įrankiais.
Kodėl gatvė ir kodėl šokis? Ar apskritai šie du žodžiai turi ką nors bendro? Gatvės šokis ilgą laiką vystėsi JAV gatvėse ir palaipsniui tapo pripažintas kaip šokio ir bendravimo forma. Laurynas ir Airida (Low Air) kvietė prisijungti prie dirbtuvių, kurios ledo kiekvienam būti gatvės šokėju gatvėje, ir gatvės šokėju gyvenime, per gatvės šokio technikas: hip hopo, house, breiko pažinti savo kūną, savo kūno ir sąmonės egzistavimą erdvėje ir gebėjimą prabilti skirtingomis kūno kalbomis. Dirbtuvėse taip pat buvo mokoma ir šiuolaikinio šokio technikų.