Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/templates/as002073free/includes/includes.php on line 78
2015 m. rugpjūčio 27 - rugsėjo 5 d. paroda-pasivaikščiojimas „Kai tu mane palikai aš negalėjau nustoti verkti iš juoko”

2015 m. rugpjūčio 27 - rugsėjo 5 d. paroda-pasivaikščiojimas „Kai tu mane palikai aš negalėjau nustoti verkti iš juoko”

2015 08 27 Meno centroBaigiamoji antrojo etapo paroda-pasivaikščiojimas „Kai tu mane palikai aš negalėjau nustoti verkti iš juoko”.
Šiame etape dalyvaujantys įvairių sričių kūrėjai tyrinėja ir kvestionuoja Utenos regiono viešųjų erdvių sampratą, siekdami ją praplėsti ir padėti suprasti, kad menas gali peržengti galerijų, meno ir kultūros centrų ribas ir aktyviai veikti viešoje miesto erdvėse, keldamas aktualius klausimus, suteikdamas erdvėms naują atmosferą, gyvavimo scenarijus ir vertę. Parodoje svarstoma apie viešumą ir viešąsias erdves, tad ir jos pavadinimas neatsitiktinai pasiskolintas iš nežinomo gatvės rašytojo, kuris šiuos žodžius užrašė ant šalia Dauniškio ežero esančio gatvės žibinto. Miesto paviršiuose išraityti užrašai-žinutės yra nematomo gyvenimo liudytojai, ne tik darkantys, pavyzdžiui, naują suolelį, bet ir atspindintys tam tikrus „rašytojų” lūkesčius bei saviraiškos paieškas, siekį būti pamatytam, išgirstam. Šiek tiek grubus, paaugliškas ir stilistiškai bei sintaksiškai neteisingas teiginys-juokelis atsidūręs parodos pavadinime žymi žaismingą, savikritišką ir šiek tiek ironišką parodos atmosferą bei siekį įaugti, susitapatinti su miestu.

„Kai tu mane palikai aš negalėjau nustoti verkti iš juoko” - tai vienos dienos paroda-pasivaikščiojimas, kurio metu žiūrovai kviečiami parodą apžiūrėti su kartu menininkais, vaikštant po Uteną.
ĮVYKIŲ KALENDORIUS:
Rugpjūčio 27 d. 15 - 19 val. menininkės Anna Sigridur Olafsdottir performansas (Skvere, Aušros g. 11).
Rugpjūčio mėn. 27 d. 18 val. Parodos pradžia prie Utenos kraštotyros muziejaus (Utenio a. 3).
Rugsėjo 4 d. 18 val. Projekto KLAUSINĖJANTYS MENAI kūrinių pristatymas.
Rugsėjo 5 d. 13, 16, 18 val. LOW AIR šokio performansas (J. Basanavičiaus ir Maironio g. sankryža, prie skulptūros „Vaivorykštė“).