Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kulturau/domains/utenosmuziejus.lt/public_html/menai/templates/as002073free/includes/includes.php on line 78
2015 m. rugsėjo 18 d. rečiojo kuruotų rezidencijų programos KLAUSINĖJANTYS MENAI etapo paskaitos - diskusijos

2015 m. rugsėjo 18 d. vyko trečiojo kuruotų rezidencijų programos KLAUSINĖJANTYS MENAI etapo paskaitos - diskusijos su kviestiniais lektoriais: Ervinu Koršunovu ir Kamile Rupeikaite. Kalbėjomės apie išmintį. Lektorius Ervinas Koršunovas (Vytauto didžiojo universitetas) skaitė paskaitą apie Dievo baimę ir išrinktųjų tautą, o lektorė doc. dr. Kamilė Rupeikaitė (Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus, Lietuvos muzikos ir teatro akademija) susirinkusiems pasakojo apie muzikos apraiškas Tanache.
2015 m.  rugsėjo 22 d., vyko Aušros Pažėraitės paskaita - diskusija „Taip suvokiau, kad žmogui nėra nieko geriau, kaip būti laimingam ir patirti malonumo savo gyvenime“.